بکوشید تا عاشق شوید چرا که مسیر عشق بی انتهاست " مبدأش کربلا ، مقصدش تا خداست ". شهید علی رضوانی


مهم ترین علل گرایش بانوان به بی حجابی چست؟


لطفا تفکر نوشت های خود را پیرامون سوال بالا بیان کنید. 


تفکر نوشت: داشتم به این فکر میکردم زمانی که فردی به دنیا مییاد با خصلت های بد که متولد نشده روحش مانند لوحی سفید هست . خیلی از خصلت های خوب ذاتی در ما وجود داره مهم اینکه در مسیر درست قرار بگیری که این خصلت های خوب نمایان بشه. نمیدونم تا حالا دقت کردین یا نه پسر بچه ها که کوچک تر هستن معمولا غیرتی هستن یا دختر بچه ها وقتی لباسشون باز باشه میگن نمی پوشیم؟!حالا اگر من پدر و مادر نتونم این خصلت خوب فرزندم  رو حفظ کنم و درست پرورش بدم چی میشه..؟! از طرفی هم مدارس و جامعه در این مسیر کاری انجام ندن چ بسا این خصلت ها فراموش میشه و  به خصلت های بدهم تبدیل میشه.

باید قبول کنیم که والدین الگوهای فرزندانشون هستن و از طرفی هم فرزندانمون به اساتید دلسوزی هم نیاز دارن که در مسیر درست گام بردارند.

و این مطلب هم نگفته نماند که این آموزه ها هر لحظه نیاز به مراقبت داره. همون طور که دوستان هم در نظراتشون بیان کردن. [ پیام عاشورا: ایمان٬ اخلاص٬ ایثار٬ غیرت٬ حجاب٬ عفاف]

پ.ن: ی چند وقت پیش سیستم خونه از کار افتاد بماند که خودم تخصص در همین زمینه هست ولی  حوصله ندارم چند ساعتی وقت بزارم و دوباره راش بندازم. هفته گذشته هم گوشی از کار افتاد و ... که امروز به دستم رسید بابت هفته گذشته و تاخیر امروز عذرمیخوام. حلال کنید ما را. (التماس دعا)